Oni będą rządzić

    Oni będą rządzić

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Gazeta Pomorska

    LIPNO - GMINA


    Skład Rady Gminy - Ryszard Chojnicki, Andrzej Chojnicki, Patryk Jasiński, Robert Szajgicki, Grażyna Chary-ton, Jan Kowalski, Bogdan Nowak, Marek Kali-nowski, Paweł Małkiewicz, Stanisław Stróżyński - PSL, Mirosław Leśniewski - KW Samoobrona, Józef Górnicki, Bogdan Chojnacki, Janusz Lorenc - KW Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Lipno, Zdzisław Lewandowski - Obywatelski Blok Samorządowy.


    Podział mandatów: PSL - 10, Samoobrona - 1 mandat, Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Lipno - 3, Obywatelski Blok Samorządowy - 1 mandat.


    LUBIEŃ KUJAWSKI


    Rada Miejska: Eliza Fuda-ła, Mirosław Gawłowski, Mieczysław Gientka, Józef Jędrzejewski, Marek Małachowski, Stanisław Piwiński - KWW "Ponad Podziałami" ; Jan Koralewski - PiS, Lech Kraszewski, Henryk Pieczkows-ki - Samoobrona, Marian Polichnows-ki - Lewica i Demokraci; Piotr Sek-lecki, Andrzej Sierakowski, Elżbieta Wojciechowska, Stanisław Wójtowicz, Janusz Złotowski - KWW "Nasza Gmina - Lubień Kujawski".


    Podział mandatów: "Ponad Podziałami" - 6, Samoobrona - 2, PiS - 1, Lewica i Demokraci - 1, "Nasza Gmina - Lubień Kujawski" - 5.


    TŁUCHOWO


    Rada Gminy: Andrzej Nacfal- ski, Wojciech Wo-źnicki, Andrzej Łydziński, Ignacy Sobiecki, Jarosław Sarwiński, Marek Jędrzejewski - PSL; Elżbieta Wielgocka, Zbigniew Wil-czyński - KWW "Dla Ciebie Gmino"; Krzysztof Karpiński - Samoobrona; Alicja Jabłońska, Jacek Zabost, Wioletta Kaczmarska - Przymierze Samorządowe "Zgoda" ; Marian Głuchowski, Jarosław Grąb-czewski, Dariusz Krasiński - KWW "Siła w Jedności".


    Podział mandatów: PSL - 6, Przymierze Samorządowe "Zgoda" - 3, "Siła w Jedności" - 3, "Dla Ciebie Gmino" - 2, "Samo-oborna" - 1.


    KIKÓŁ


    W drugiej turze o fotel wójta walczyć będą Jacek Zająkała (wójt w minionej kadencji) i Krzysztof Baranowski.


    Rada Gminy: Stanisław Będ-lin, Leszek Celmer, Janusz Ko-zicki, Dariusz Mokwiński, Elżbieta Sadowska - "Dla Dobra Wspólnego"; Andrzej Daniecki, Tomasz Detmer, Małgorzata Rzepczyńska, Jacek Sadowski - "Wspólnota Gminna"; Sylwester Maślewski, Mieczysław Sławkowski - Lewica i Demokraci; Grzegorz Chojnicki - "Postęp i Nowoczesność"; Grzegorz Lewandowski - KWW "Racja"; Paweł Zagrabski - Przymierze Samorządowe "Zgoda".


    Podział mandatów: "Dla Dobra Wspólnego" - 6, "Wspólnota Gminna" - 4, Lewica i Demokraci - 2, "Postęp i Nowoczesność" - 1, KWW "Racja" -1, "Zgoda"- 1.


    BOBROWNIKI


    W drugiej turze o fotel wójta walczą Anna Charzewska (wójt w minionej kadencji) i Tadeusz Grzegorzewski.


    Rada gminy: Maria Józefkowicz, Longin Pietrusiński, Dariusz Koła-czyński, Gabriel Grzegorzewski oraz Janusz Sztuka - Gminne Forum Wyborcze w Bobrownikach; Przemysław Ryniec, Waldemar Gutowski, Jacek Kruszyński - Przymierze Samorządowe "Zgoda" ; Tadeusz Dankowski, Tadeusz Gradkiewicz, Marian Gajewski - PSL; Andrzej Chojnacki, Jolanta Parzniewska, Barbara Prylińska, Sławomir Kraziński - KWW "Wisła".


    Podział mandatów: Gminne Forum Wyborcze - 5, "Wisła" - 4, Przymierze Samorządowe "Zgoda" - 3, PSL - 3.


    CHROSTKOWO


    W drugiej turze o stanowisko wójta ubiegają się: Elżbieta Ma-zanowska i Krzysztof Pniewski.


    Skład Rady Gminy: Zbigniew Krzywosiński, Mariusz Boniecki i Mirosław Lenczkiewicz - PSL; Józef Rutkowski, Jarosław Radke, Bożena Mazur, Agnieszka Kopczyńska, Krystyna Wiśniewska, Roman Zawadzki i Jerzy Żabicki - z KWW "Gmina To My"; Benedykt Osada i Wojciech Wiśniewski - KWW "Budujemy Dalej Naszą Przyszłość"; Karol Celmer i Paweł Chojnicki - KWW "Wierni Mieszkańcom Gminy" oraz Wojciech Nadulski - KWW "Florian".


    Podział mandatów: "Gmina To My" - 7, PSL - 3, "Budujemy Dalej Naszą Przyszłość" - 2, "Wierni Mieszkańcom Gminy" - 2, "Florian" - 1.


    DOBRZYŃ NAD WISŁĄ


    O fotel burmistrza walczą: Czesław Bender i Ryszard Dobiszewski.


    Rada Miejska: Henryk Domeradz-ki, Jerzy Żurawski, Tomasz Gęsicki, Krzysztof Jankowski - PSL; Żaneta Kalinowska, Wojciech Reznerowicz, Stanisław Bazan, Wojciech Woźniak - Dobrzyńska Wspólnota Samorządowa, Maria Pruchniewska - KWW "Wspólne Miasto i Gmina", Grzegorz Zych, Krzysztof Pryciak, Tadeusz Pogorzelski - KWW "Nasze Miasto, Nasza Gmina" ; Paweł Skonieczny - "Niezależni", Remigiusz Onka, Krzysztof Wyszyński - KWW "Zgoda".


    Podział mandatów: PSL - 4, Dobrzyńska Wspólnota Samorządowa - 4, "Wspólne Miasto i Gmina" - 1, "Nasze Miasto, Nasza Gmina" - 3, "Niezależni" - 1, "Zgoda" - 2 mandaty.


    KOWAL - GMINA


    O fotel wójta walczą: Marek Szubski i Stanisław Adamczyk.


    Skład Rady Gminy: Zbigniew Piotrkowski, Krzysztof Twardowski, Henryk Goździalski, Marian Kozłowski, Eugeniusz Kwiatkowski - "Ponad Podziałami"; Zofia Bojakowska, Krzysztof Guziński, Zbigniew Suchomski, Kazimierz Pietrzak, Edward Do-minikowski, Eugeniusz Wójtowicz - KWW "Nasza Gmina Kowal" ; Andrzej Włodarzewski, Andrzej Gonta-rek, Donatan Gontarek - "Wspólnota Samorządowa" ; Robert Szałczyński - Prawo i Sprawiedliwość


    Podział mandatów: "Ponad Podziałami" - 5, "Nasza Gmina Kowal" - 6, "Wspólnota Samorządowa" - 3, Prawo i Sprawiedliwość - 1.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Gminy w Kujawsko-Pomorskiem