Dyskrecja zapewniona

  Dyskrecja zapewniona

  (goz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Po strzelaninie na włocławskim osiedlu Południe aresztowane zostały kolejne osoby. Policja i prokuratura wciąż jednak czekają na informacje w tej sprawie.
       Do strzelaniny na rogatkach miasta doszło 6 maja około godziny 20. Niedaleko ronda "Falbanka" zostało oddanych kilka strzałów w stronę siedzących w BMW - Marcina R. oraz Dominika K., Roberta N. Marcin R. oraz Dominik K. z ranami postrzałowymi trafili do szpitala. Dominik K. przeszedł operację, ale Marcinowi R. lekarze nie byli w stanie uratować życia.
       Wiadomo już, że do Roberta N., Dominika K.
  i Marcina R. strzelał Radosław G. Prokuratura przedstawiła mu zarzut zabójstwa i usiłowania dwóch kolejnych. Działania policji doprowadziły do przedstawienia zarzutów także Robertowi N. i Dominikowi K. Dotyczą one m.in. gróźb, składania fałszywych zeznań. W związku z porachunkami grup przestępczych zatrzymany został także Andrzej S., podejrzewany o posiadanie granatu.
       Prokuratura Okręgowa we Włocławku, nadzorująca prowadzone w tej sprawie śledztwa, apeluje do mieszkańców, którzy mają wiedzę na ten temat o kontakt - tel. do Prokuratury Okręgowej 054 23 76 100, do Komendy Miejskiej Policji 054 23 75 600. Osobom, które będą chciały być anonimowe zapewniona ma być dyskrecja.
       Istotne informacje można także przekazywać korzystając z bezpłatnej infolinii policyjnej, tel. 0-800 46 00 21 lub anonimowej poczty elektronicznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy - www. kujawsko-pomorska. policja. gov. pl

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem