Zadania dla kandydata

  Zadania dla kandydata

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Władysław Skrzypek i Bogumił Witkowski - to kandydaci naszych Czytelników na prezydenta Włocławka. Czekamy na kolejne zgłoszenia.
       - Zapewnić kibicom drużynę trzecioligową i cały światek piłkarski zagłosuje na Władysława Skrzypka - napisał Czytelnik na karcie zgłoszeniowej. Do Bogumiła Witkowskiego także kierowane są życzenia, by m.in.: "nareszcie sięgnął po środki unijne" i "naprawił politykę społeczną w mieście". Jak widać, oczekiwania pod adresem przyszłego prezydenta dotyczą bardzo różnych dziedzin - od polityki począwszy na sporcie kończywszy. Który z kandydatów im podoła?
       Prosimy o kolejne zgłoszenia - nie tylko nazwiska kandydatów, ale także oczekiwania pod ich adresem. Zgłaszający (bądź popierający kandydata wcześniej już zgłoszonego) może podać swoje personalia, jeśli chce wziąć udział w konkursie. Dla autorów dziesięciu najciekawszych zadań dla nowego burmistrza, wójta czy prezydenta, przewidzieliśmy upominki. Każdy uczestnik prawyborów może wysłać dowolną liczbę kuponów. Warunek: muszą być wycięte z "Kujawskiej".
       

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem