Tama nie będzie sama

  Tama nie będzie sama

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dziś deklaracji nie drukujemy, zamieścimy ją w najbliższy poniedziałek.
       Formularz jest jednak dostępny dla wszystkich, którzy mają w domu komputer i dostęp do In-ternetu. Wystarczy wejść na stronę www.pomorska.pl. Pod hasłem "Popieramy..." zamieściliśmy deklarację, którą można wydrukować. Na naszych łamach kolejny formularz opublikujemy w poniedziałek.
       We wczorajszej redakcyjnej poczcie otrzymaliśmy deklaracje podpisane m.in.
  przez mieszkańców Śmiłowic, w gm. Choceń: Jana i Krystynę Krasuckich, Janinę i Bogumiła Polewskich, Urszulę i Dariusza Świąteckich, Leszka i Mariolę Krasuckich, Katarzynę Michalak i Żanetę Krasucką. Pokaźną porcję deklaracji otrzymaliśmy także od mieszkańców miejscowości Ładne koło Smólnika i samego Smólnika, a także Bob-rownik, Bądkowa, Brześcia Kujawskiego no i, oczywiście, Włocławka. Dotarła do nas przesyłka również od mieszkańców Torunia, m.in. Jadwigi i Włodzimierza Kłosów, Grzegorza Nieratka, Jacka Rumińskiego, Haliny Pinkiewicz i Marcina Więcka.
       Wśród popierających naszą akcję znaleźli się także pracownicy włocławskiego oddziału firmy "Granosik-Hołowiński", która jest autoryzowanym dealerem Scanii. Na jednej z kopert zauważyliśmy pieczątkę włocławskiego zakładu stolarskiego "Stol-Rem" pana Jerzego Gęsickiego.
       Wszystkim, którzy do tej pory zaangażowali się w zainicjowaną przez nas akcję - dziękujemy. No i czekamy na kolejne deklaracje...

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem