Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       W moim mieszkaniu...
       ... przy ulicy Traugutta, od dawna nie działa wentylacja. Prosiłem administratora budynku o jej naprawienie, ale powiedział, że na to nie ma pieniędzy i w związku z tym powinienem częściej... wietrzyć mieszkanie. Dziwna to rada teraz, podczas mrozów. W dodatku płacę przecież niemałą kwotę na fundusz remontowy.
       Brałam udział w konkursie...
       ... na pracownika jednego z wydziałów włocławskiego Urzędu Miasta. Kandydatów było wielu, wszyscy stremowani, poza jedną młodą osobą, która twierdziła, że i tak wygra. I wygrała. Dowiedziałam się, że to krewna jakiegoś ważnego prezesa. Jej popisy na korytarzu najlepiej świadczą, jaki ta osoba reprezentuje poziom. Jestem bardzo rozczarowana.
       Nie dziwię się...
       ... że wiele osób odmawia przyjęcia mieszkań socjalnych w nowym bloku przy ulicy Ptasiej. Są tak małe, że nie ma jak wstawić tam mebli, lodówki czy pralki. Moim zdaniem miasto poszło po prostu na ilość, nie licząc się z potrzebami przyszłych lokatorów. Byleby statystyka się zgadzała. Ale czy o to chodzi?
       Podziwiam hojność...
       ... i wielkie serce pana prezesa Krzysztofa Grządziela. Uważam jednak, że jego fundacja powinna baczniej sprawdzać, komu ofiarowuje pomoc, bo znam przypadki wyłudzania zasiłków przez kobiety, które samotnymi matkami są tylko z nazwy. Moim zdaniem to obrzydliwe, ale widocznie one nie mają żadnych zahamowań.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem