Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Niektóre przystanki...
       ... Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Włocławku nie są należycie odśnieżone. Tak jest, na przykład, na ulicy Toruńskiej. Wystarczy, że autobus zatrzyma się kawałek dalej i już wpada się w śnieg. Ktoś powinien także zadbać o usunięcie lodu z chodników, przy których zatrzymują się autobusy.
       Jestem starszą panią...
       ... której w Sylwestra przydarzył się nieprzyjemny wypadek. Na ulicy Ostrowskiej we Włocławku upadłam na chodnik i złamałam rękę i nogę. Życzliwość, z jaką się spotkałam ze strony przechodniów, pracowników Pogotowia Ratunkowego i Szpitala Wojewódzkiego, zaskoczyła mnie. Gdy leżałam na ulicy, jakiś młody człowiek zaoferował mi swoją kurtkę. Byłam naprawdę wzruszona.
       Zazdroszczę...
       ... członkom spółdzielni mieszkaniowych, że są informowani o tym, ile w ich spółdzielniach wynosi opłata eksploatacyjna, a ile fundusz remontowy. Ja mieszkam w budynku komunalnym i nie mogę do-wiedzieć się, na co płacę i jak rozdysponowane są te pieniądze. To wielka tajemnica. Ale czy tak powinno być?
       Jechałam ostatnio...
       ... aleją Królowej Jadwigi. Zależało mi na dotarciu do firmy spedycyjnej, która ma wjazd od alei. Niestety, by tam dotrzeć, musiałam przejechać nie tylko aleję, ale prawie całą ulicę Chopina, bo na skrzyżowaniu Chopina z aleją nie można zawrócić. To wyjątkowo uciążliwe rozwiązanie komunikacyjne.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem