W tę jedną noc można poszaleć

  W tę jedną noc można poszaleć

  MAŁGORZATA GOŹDZIALSKA

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Już za kilkanaście godzin Nowy Rok. Gdzie go przywitamy? Zapytaliśmy znanych włocławian, jakie mają plany na tę jedyną w roku noc.
       Władysław Skrzypek, prezydent Włocławka nie wyobraża sobie sylwestrowej nocy spędzonej przy telewizorze. Ponieważ lubi tańce i zabawy, i w tym roku wybiera się na bal.
       W gronie przyjaciół
       będzie się bawił z żoną w restauracji "Polska" w gmachu Urzędu Miasta. Na balu prezydent pojawi się, oczywiście, w smokingu i czarnej muszce, jego elegancka małżonka przygotowała zaś nową kreację.
       Jan Schwarz, naczelnik Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta powita Nowy Rok na balu w IV Liceum Ogólnokształcącym. Tu bawi się z małżonką i gronem przyjaciół od wielu lat i jak zapewnia "to mu się wcale nie znudziło". Naczelnik jest tradycjonalistą, więc nie przygotowuje na tę okazję nowego garnituru, ale żona, owszem, wystąpi w nowej kreacji.
       Janusz Dębczyński, włocławski radny i przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ "Solidarność", spędzi Sylwestra
       w domu wraz z żoną
       siostrą i szwagrem. Natomiast na bal wybierze się w karnawale. W programie sylwestrowej nocy będą, oprócz szampana, fajerwerki, które pan domu "odpali" o północy. Poza domem zaplanował sylwestra Andrzej Pałuc-ki, włocławski radny, przewodniczący Rady Miejskiej SLD i dyrektor Szpitala Wojewódzkiego. - Wraz z przyjaciółmi powitam Nowy Rok w gospodarstwie agroturystycznym - mówi.
       Będzie głośno
       ale i ciepło, bo o północy planowane są fajerwerki i ognisko.
       Lech Kuropatwiński, poseł Samoobrony, nie ma jeszcze sprecyzowanych planów sylwestrowych. Nie wyklucza jednak, że spędzi tę noc wraz z najbliższymi w swoim domu w Strzałach pod Kowalem.
       Także posłanka Platformy ObyDomicela Kopa
       nie wie jeszcze, gdzie powita Nowy Rok
       . - Gdy próbuję o tym rozmawiać z mężem, jest bardzo tajemniczy, myślę więc, że przygotowuje dla mnie jakąś niespodziankę - mówi. Z kreacją na Sylwestra pani poseł nie będzie miała problemów, bo ma w szafie sukienkę wieczorową, której jeszcze nigdy nie włożyła.
       

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem