Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Podziwiam odwagę...
       ... nowego dyrektora Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku, który podjął się prowadzenia tej placówki nie mając doświadczenia w kierowaniu placówkami służby zdrowia. Rozumiem jednak, że to decyzja polityczna. Bo do kogo jak do kogo, ale szefa Rady Miejskiej SLD marszałek województwa musi mieć zaufanie.
       Za niesprawiedliwe...
       ... uważam przepisy, uniemożliwiające przyznanie emerytury współmałżonkom repatriantów. Uważam, że jeśli się kogoś zaprasza, to taki gest zobowiązuje. Parlamentarzyści powinni jak najszybciej znowelizować ustawę, aby nie skazywać na nędzę ludzi, którzy zostawili wszystko w swojej dawnej ojczyźnie.
       Moje dziecko...
       ... jest dowożone do Gimnazjum Publicznego w Fabiankach. Przed Świętami Bożego Narodzenia młodzież w autobusie szkolnym rzucała się śnieżkami. Za karę musiała opuścić autobus. Moje dziecko wracało do domu pieszo. Uważam, że to zbyt dotkliwa kara.
       Mimo że ceny paliw...
       ... we Włocławku spadły, w dalszym ciągu są najwyższe w regionie. Byłem ostatnio w Toruniu i kupiłem benzynę bezołowiową tańszą o ponad trzydzieści groszy na litrze. Uważam, że działania prezydenta miasta w tej sprawie nie powinny ograniczać się do wystąpienia do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Powinien zażądać wyjaśnień od szefów największych stacji paliwowych.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem