Ludzie mówią

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Przyjechałem do Włocławka...
       ... na święta i jestem mile zaskoczony nowymi chodnikami na cmentarzu komunalnym, aleją Królowej Jadwigi, hotelami i restauracjami. Uważam jednak, że z okazji świąt Bożego Narodzenia powinno być więcej dekoracji, przynajmniej na ulicy Brzeskiej, wiodącej od placu Wolności do wspaniałej włocławskiej katedry.
       Zakłady pracy zatrudniają...
       ... wielu stażystów, opłacanych przez Powiatowy Urząd Pracy. To młodzi ludzie, wchodzący dopiero w życie, a już na wstępie traktowani gorzej. Nie ma dla nich pensji, nie ma też nawet symbolicznych bonów na święta, które należą się innym pracownikom. To oburzające.
       Włocławska Spółdzielnia Mieszkaniowa...
       ... działa w niezrozumiały dla mnie sposób. Gdy chcę wymienić okna, muszę najpierw napisać podanie zapraszające do mnie komisję, która stwierdzi, czy taka wymiana mi się należy. Jeśli uzna, że tak, mam napisać drugie podanie, o wymianę okien. Po co robiłabym sobie bałagan w domu, gdybym miała dobre okna? Wiadomo przecież, że większość budynków należących do WSM ma kilkadziesiąt lat i takie wymiany są po prostu konieczne.
       Z racji zawodowych obowiązków...
       ... często odwiedzam Urząd Miasta Włocławka. Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku chcę życzyć urzędnikom więcej uśmiechów i życzliwości dla petentów. Naburmuszone miny niech zostawiają w domach.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem