Ludzie mówią

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Mieszkam w bloku...
       ... przy ulicy Ostrowskiej we Włocławku. W ubiegłym tygodniu rozpoczęło się u nas malowanie klatek schodowych. Uważam, że spółdzielnia mieszkaniowa mogła wybrać lepszy termin na wykonanie tego zadania. Mamy przecież wysprzątane mieszkania, a z klatek schodowych wnosi się brud.
       Nie mogę zrozumieć...
       ... właścicieli zwierząt, którzy dla własnej wygody rozstają się ze swymi podopiecznymi i oddają je do schroniska. Uważam, że konieczne jest czipowanie psów. Wtedy można byłoby łatwo odnaleźć właściciela i wymierzyć mu karę. Schroniska powinny też żądać opłaty za przyjęcie psa, którego ktoś się chce pozbyć.
       Przeczytałem w...
       ... "Gazecie Kujawskiej", że we Włocławku budowane jest czwarte rondo. Nie podoba mi się, że jest ono tak potężne. Trochę jeżdżę po kraju i nigdzie nie widziałam tak dużych wysp centralnych. To chyba jakaś włocławska specyfika.
       Jestem mieszkanką...
       ... Brześcia Kujawskiego. Zdziwiłam się, gdy przeczytałam, że emerytowany pracownik cukrowni skarży się na to, że nie dostał talonu na święta. Przecież emeryci dostają deputat w postaci cukru. W innych zakładach nic się nie dostaje i trzeba się z tym pogodzić.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem