Sylwester w nowych dekoracjach

  Sylwester w nowych dekoracjach

  RENATA KUDEŁ

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Początek grudnia to najlepsza pora, by zadecydować, gdzie we Włocławku spędzić ostatnią noc 2005 roku.
       W najbardziej popularnych włocławskich restauracjach, klubach, pubach i hotelach już składane są rezerwacje na sylwestrowy bal. Aby spędzić miło ostatnią noc 2005 roku, trzeba będzie wysupłać z portfela - średnio od 50 do 700 złotych. Dużą atrakcją może być propozycja Teatru Im-presaryjnego - taka, jakiej jeszcze we Włocławku nie było.
       Dwa spektakle sylwestrowe
       - dla dzieci i dla dorosłych oraz bal kostiumowy.
  31 bm. w sali TI Teatr "Skene" wystawi "Królową Śniegu" (początek o godz. 17.00), zaś o 21.00 rozpocznie się spektakl "Oświadczyny" Antoniego Czechowa. - Po spektaklu, zwieńczonym lampką szampana, zaprosimy na bal kostiumowy - mówi Jan Polak, dyrektor "Im-presaryjnego". Bal odbędzie się w Cafe Galerii "Teatralnej". - Au- torzy najbardziej pomysłowych kostiumów otrzymają nagrody.
       Tradycyjnie już
       sylwestrowa zabawa odbędzie się we Włocławskim Centrum Kultury. - Zapewniamy doskonale menu i świetną zabawę przy muzyce grupy "Fokus" Stefana Obielaka - kusi Sławomir Kukieł-czyński, dyrektor WCK. W WCK tej nocy można będzie zjeść np. krem kurkowy z groszkiem ptysiowym oraz pałeczki w glazurze miodowej.
       Pyszności na gorąco i zimne zakąski oferuje sylwestrowym gościom restauracja "Impresja", gdzie przewidziano zabawę przy muzyce mechanicznej. W "Młynie" można się będzie bawić w sali "Pszenicznej", w restauracji i w klubie "Piekarnia". Chwalone są zabawy sylwestrowe w Zespole Szkół nr 4 przy ul. Kaliskiej, bal sylwestrowy organizuje także znany z dobrego jedzenia bar "7 Dni". Drogo, ale i elegancko ma być w hotelu "Aleksander".
       Generalnie ceny są nieco niższe niż w ubiegłym roku, bo i konkurencja jest większa. Podobno bale odbędą się w dwóch nowych, włocławskich lokalach - "Viktorii" i w byłym kasynie przy ul. Żytniej. O tym już wkrótce!
       

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem