Chcesz być skutecznym?

  Chcesz być skutecznym?

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku otrzyma ponad 40 tysięcy złotych na realizację programu "Chcesz być skutecznym, działaj aktywnie", który jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny.
       - Prowadzone systematycznie wywiady środowiskowe pozwalają na wysnucie wniosków, że wśród problemów, z jakimi borykają się osoby długotrwale bezrobotne, są apatia i niechęć do dokonywania w życiu jakichkolwiek zmian, brak pomysłów na zmianę sytuacji życiowej - swojej i rodziny, a przede wszystkim poczucie izolacji i wyobcowania ze środowiska - czytamy w uzasadnieniu projektu uchwały, który zostanie przedstawiony radnym już podczas najbliższej sesji.
       Przyjęcie "Miejskiej strategii integracji i rozwiązywania problemów społecznych na lata 2005-2015" będzie jednym z punktów programu kolejnej sesji Rady Miasta, zaplanowanej na 7 listopada. Sprawa jest o tyle pilna, że pojawiła się możliwość pozyskania na ten cel pieniędzy z Europejskiego Funduszu Społecznego. W przyszłym roku będzie to ponad 40 tys. złotych.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem