Czekamy na zdjęcia!

  Czekamy na zdjęcia!

  (p)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Wczoraj zaInaugurowaliśmy kolejną edycję plebiscytu na Małą Miss i Małego Mistera. Finalistki i finaliści otrzymają nagrody rzeczowe.
       Poprzednia edycja plebiscytu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że tak samo będzie i tym razem. Przypominamy, iż wprowadziliśmy innowację: podział uczestników na kategorie wiekowe. O tytuły Małej Miss i Małego Mistera mogą się ubiegać dzieci w dwóch grupach: do lat 3 i do lat 11. Pozostałe zasady uczestnictwa oraz głosowania są bez zmian. Aby wziąć udział w plebiscycie, należy przesłać dobrej jakości zdjęcie, podając imię, nazwisko, wiek dziecka, adres oraz numer telefonu.
       Podkreślamy, iż zdjęcia muszą być dobrej jakości, by można je było opublikować na naszych łamach. Przyjmujemy fotografie wykonane tradycyjną techniką, jak też aparatem cyfrowym. Prosimy przesyłać je pod adresem: "Gazeta Kujawska", ul. Żabia 29, 87-800 Włocławek, e-mail: redakcja. [email protected]
       Przypominamy także najważniejsze terminy. Do 14 listopada czekać będziemy na zdjęcia kandydatek i kandydatów. Równocześnie publikować będziemy te fotografie, które będą do nas docierać. Publikacja zdjęć potrwa do 3 grudnia. 15 października rozpoczniemy drukowanie na naszych łamach plebiscytowych kuponów. Ukazywać się one będą do 3 grudnia. Oczywiście, głosować będzie można także za pomocą sms-ów.
       Na 8 grudnia zaplanowaliśmy publikację nazwisk półfinalistów, a od 9 grudnia dwa tygodnie prezentować będziemy kandydatów na naszych łamach. Głosowanie potrwa do 28 grudnia.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem