Ruszy budowa dróg

  (goz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Dwadzieścia pięć projektów z gmin byłego województwa włocławskiego zostanie dofinansowanych przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.
       Dotacje otrzymają m.in.: gmina Boniewo - na drugi etap budowy drogi z Boniewa przez Otmiano-wo do Jerzmanowa, gmina Baru-chowo - na przebudowę drogi w Grodnie, gmina Brześć Kuj. - na nową nawierzchnię drogi gminnej Kuczyna - Miechowice - Parcele, powiat lipnowski - na przebudowę drogi powiatowej Żabieniec - Lipno, gmina Chodecz - na przebudowę drogi w Kramszewicach, gmina Lubień Kujawski - na budowę drogi w Chojnach.
  Na pieniądze mogą także liczyć gmina Lubanie, która planuje budowę drogi w Probostwie Dolnym oraz gmina Włocławek, która ubiegała się o wsparcie przebudowy drogi gminnej w miejscowości Mursk - Smólnik. Gmina Fabianki będzie mogła skorzystać z dofinansowania na drugi etap rozbudowy oczyszczalni ścieków, a gmina Izbica Kujawska dostanie pieniądze na przebudowę drogi Błenna -Wietrzychowice.
       Z dotacji skorzystają także powiat włocławski i gmina Kowal. Powiat włocławski ubiegał się m.in. o pieniądze na przebudowę drogi Zgłowiączka - Smagorzewo, a gmina Kowal - o wsparcie budowy ulicy Dobrzyńskiej.
       

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem