Gołębie i motocykle

  Gołębie i motocykle

  (bas)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Kilkanaście osób zatelefonowało wczoraj do naszej redakcji, by porozmawiać z prezydentem Władysławem Skrzypkiem.
       Po raz kolejny prezydent Włocławka gościł wczoraj w redakcji "Kujawskiej". W czasie godzinnego dyżuru odebrał kilkanaście telefonów od Czytelników, poruszających najrozmaitsze sprawy.
       Sporo było o zieleni, na przykład o wyciętych drzewach za włocławskim szpitalem i konieczności wykonania prac konserwacyjnych na stadionie Przylesie. Jeden z Czytelników przypominał o obiecanej ścieżce rowerowej do Wieńca. Inny pytał, dlaczego miasto nie maluje śródmiejskich kamienic. Przecież mamy w mieście fabrykę farb. - Musimy wcześniej mieć wszelkie uzgodnienia - wyjaśniał W. Skrzypek.
       - Jestem oburzony oglądając relacje z sesji Rady Miasta - mówił włocławianin. - Radni wciąż atakują prezydenta, zamiast go popierać, między innymi w sprawie alei Królowej Jadwigi.
       
  Było też sporo wniosków, na przykład, w sprawie... gołębi. Dlaczego ptaki te zdobią rynki wielu polskich miast, a we Włocławku ich brak? - pytali Czytelnicy. Jeden z nich zaproponował także urządzenie toru motocrossowego, by młodzi motocykliści mogli tam jeździć i... zniknąć z ulic.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem