Z autografem Bońka

  JAROMIR PIOTRKIEWICZ

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w powiecie lipnowskim po raz kolejny. Powiatowy sztab przygotowuje się do finału już od połowy listopada.
       W Lipnie wszystkie działania WOŚP skupiły się w Zespole Szkół im. R.Traugutta. Tam powstał sztab, którym już po raz czwarty kieruje Krzysztof Kor-palski . Od trzech lat sztab ten ma jednak zasięg powiatowy, patronuje mu starosta lipnowski Przemysław Gęsicki.
       Podczas poprzedniej edycji akcji udało się zebrać ponad 31 tys. zł. Co roku do lipnowskiego finału włącza się coraz więcej osób i miejscowości.
  - Wiele szkół już wyraziło chęć udziału w kolejnym finale - mówi Krzysztof Korpalski. - Zbieramy już pieniądze od zakładów pracy, które dokonują przelewów na konto warszawskiego sztabu Orkiestry. Myślę, że jesteśmy w stanie osiągnąć jeszcze lepszy wynik, niż przed rokiem.
       
  Do organizacji programu artystycznego włączyły się wszystkie gminy. Ponadto imprezy będą się odbywały także w szkołach. Do zbierania pieniędzy przystąpi 30. wolontariuszy. Bardzo ciekawie zapowiada się licytacja przedmiotów zgromadzonych przez organizatorów finału. Oprócz dzieł regionalnych artystów zostanie zlicytowana m.in. koszulka i piłka przekazana przez Zbigniewa Bońka, na której są autografy darczyńcy oraz Józefa Młynarczyka i Stefana Majewskiego,
       Pełen program sztab opublikuje już wkrótce. O lipnowskim finale można czytać na stronie www.lipnowski.powiat.pl.
       

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem