Ludzie mówią

  Not. (erka)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Zbulwersowała mnie sprawa...
       
  ... bezpłatnych kursów językowych dla przedstawicieli władzy, organizowanych przez włocławską uczelnię. Czyżby władza nie miała dość innych przywilejów? Może pora się opamiętać, bo przecież władza nie z własnej kieszeni przyznaje pieniądze na działalność szkoły. Płacą za to podatnicy! Podobnie jest z darmowymi biletami na imprezy sportowe. Czy to radni za własne pieniądze wspierają kluby? Uważam, że powinny im wystarczyć pensje i diety. A bilety niech kupują za swoje i sami sobie fundują dokształcanie.
       Mam wrażenie...
       ... że działalność Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej jest dla wielu solą w oku. Czy to źle, że samorząd ją wspiera? Uważam, że przeciwnicy tej uczelni chcieliby, żeby Włocławek nie miał szans na jakikolwiek rozwój. Początki są zawsze trudne, po co rzucać dodatkowe kłody pod nogi takimi opiniami, które znalazły się w artykule pana Knapika?
       Nie widzę powodu...
       ... dla którego tak krytykowano na łamach "Kujawskiej" położenie twardej nawierzchni na alejkach cmentarza. U nas każda nowość, szczególnie taka, która wiąże się z wydawaniem pieniędzy podatników, traktowana jest jako coś podejrzanego, na czym wszyscy chcą zarobić. Przypominam, że podobne głosy krytyki towarzyszyły zakładaniu ścieżek rowerowych.
       Nie wszystkie opinie Czytelników są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem