Są już pierwsze zdjęcia

  Są już pierwsze zdjęcia

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Ponownie zapraszamy naszych najmłodszych Czytelników i ich rodziców do udziału w plebiscycie na "Małą Miss i Małego Mistera 2004". Wczoraj otrzymaliśmy już zdjęcia pierwszych kandydatów.
       Rozpoczęliśmy plebiscyt zachęcając rodziców dziewcząt i chłopców do przesłania do nas dobrej jakości zdjęć dzieci (cyfrowych lub wykonanych techniką tradycyjną). Dotarły już do nas pierwsze zdjęcia. Ponawiamy jednak propozycję przypominając, że fotografie zaczniemy publikować 11 października. Zdjęcia prosimy opatrzyć imieniem, nazwiskiem, adresem kandydatki lub kandydata oraz numerem telefonu (w plebiscycie nie będą brały udziału zdjęcia mało czytelne).
       Na fotografie będziemy czekać do 20 listopada pod adresem e-mail: [email protected] lub pocztowym: "Gazeta Kujawska", 87-800 Włocławek, ul. Żabia 29, z dopiskiem "Mała Miss" lub "Mały Mister".
       Na kandydatów do tytułu miss i mistera będzie można głosować na oryginalnych kuponach wyciętych z "Kujawskiej" lub za pomocą sms-a. Z naszego terenu zostaną wyłonieni półfinaliści - dziewczynka i chłopiec. Nasi kandydaci będą konkurować z pretendentami do tytułu z innych rejonów woj. kujawsko-pomorskiego o udział w finale i nagrody rzeczowe.
       Wśród osób, które zagłosują w plebiscycie zostanie rozlosowanych 5 nagród rzeczowych.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem