Panny do horroru

  (erka)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Mariusz Pujszo, aktor i reżyser, szuka aktorek do swego najnowszego filmu pt. "Legenda". Casting odbędzie się we Włocławku za kilka dni.
       Mariusz Pujszo, znany m.in. jako juror z programu "Debiut", prezentowanego w "Polsacie", aktor filmowy i reżyser, zasłynął, głównie poza granicami Polski, jako odtwórca jednej z ról w filmie "Królowie życia" w reżyserii Francois Velle. W jednej z recenzji na łamach "Le Figaro" napisano o nim, że jest ".... najdowcipniejszym warszawiakiem we Francji...".
       Film "Legenda" to historia ośmiu młodych dziewczyn, które postanawiają spędzić wieczór panieński w średniowiecznym zamku.
  Związana z nim jest krwawa legenda... Film powstanie w firmie producenckiej Mariusza Pujszo "Kurka Wodna Production". We Włocławku, 5 października, odbędzie się casting, mający wyłonić odtwórczynie głównych ról. Pierwsze spotkanie zaplanowano w Teatrze Impresaryjnym przy ul. Wojska Polskiego 13, początek o godz. 15.00. Kolejne eliminacje, połączone ze zdjęcia mi próbnymi, przewidziano następnego dnia w bardziej kameralnych warunkach - w jazzbarze "Tradycja" przy ul. Piekarskiej we Włocławku.
       

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem