U nas już 105 aut ma indywidualną rejestrację we Włocławku

  U nas już 105 aut ma indywidualną rejestrację we Włocławku

  Justyna Juszczyńska

  Gazeta Pomorska

  U nas już 105 aut ma indywidualną rejestrację we Włocławku

  ©Andrzej Galczak

  Sprawdziliśmy także, na jakie napisy decydują się wło-cławianie zamawiający indywidualne rejestracje dla swoich samochodów.
  U nas już 105 aut ma indywidualną rejestrację we Włocławku

  ©Andrzej Galczak

  Symbole literowe CW plus szereg liczb to nie jedyna możliwość, jaką daje nam wydział komunikacji we Włocławku. Jeśli chcemy mieć indywidualną rejestrację, musimy tylko zapłacić. Ile?

  Z danych wydziału komunikacji wynika, że od roku 2000 wydano 149 tablic indywidualnych (dane z lipca 2017 roku). Obecnie aktywnych jest 105 numerów rejestracyjnych z wyróżnikiem indywidualnym (motocykle, samochody).
  Na jakie rejestracje decydują się włocławianie?

  Wśród rejestracji są np. DADI, ELVIS, ATENA, SPEED, AUTKO, WAWA.

  Nie brakuje także rejestracji z imieniem właściciela. Po ulicach naszego miasta jeżdżą między innymi Jacek, Basia, Ewela.
  Umieszczenie na tablicach oryginalnego napisu wiąże się jednak z pewnymi ograniczeniami. Mogą to być tylko litery, maksymalnie pięć, dwie ostatnie można zastąpić cyfrą. Nie wolno używać polskich znaków.

  Koszt takiej rejestracji to tysiąc złotych.

  Pamiętajmy, że rejestracje indywidualne można zamówić, gdy rejestrujemy pojazd po raz pierwszy, przerejestrowujemy samochód po kupnie lub zmianie miejsca zamieszkania (przeprowadzka do innego województwa) lub przerejestrowujemy pojazd zarejestrowany na czarnych tablicach. Nie jest możliwe wyrobienie indywidualnych tablic rejestracyjnych w przypadku, gdy do pojazdu są już przypisane numery rejestracyjne.


  INFO Z POLSKI 13.07.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju


  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Grill z Pomorską

   Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

   Gry On Line - Zagraj Reklama