To była naprawdę niezła sztuka i promocja Tucholi

  To była naprawdę niezła sztuka i promocja Tucholi

  Janina Waszczuk

  Gazeta Pomorska

  To była naprawdę niezła sztuka i promocja Tucholi
  Gmina Tuchola nawiązała współpracę z Bramą Pomorza w Lipienicach. Po raz pierwszy pokazali sztukę ludową Borów i rękodzieło w galerii.
  To była naprawdę niezła sztuka i promocja Tucholi
  - Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy twórczość ludową i rękodzieło naszych lokalnych artystów - mówi Agnieszka Schreiber-Gut z urzędu. - Pomysł podobał się odwiedzającym nasze stoisko. Było zainteresowanie i mnóstwo pytań o twórców i co można zobaczyć. To coś nowego dla klientów Bramy Pomorza. Informowaliśmy ich, że to tylko namiastka tego, co można znaleźć w Galerii Borów Tucholskich. Taka forma promocji polega na obustronnej współpracy, bo flagi i banery centrum handlowego będą prezentowane u nas na Dniach Borów.

  >> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl <<

  Odwiedzający centrum handlowe podziwiali sztukę ludową, a Agnieszka Schreiber-Gut i Adriana Basta-Jasnoch z wielkim zaangażowaniem opowiadały o tucholskich twórcach i zachęcały do odwiedzin Tucholi i regionu.

  Chętni mogli też kupić wyroby rękodzieła czy też nabyć publikacje o lokalnych atrakcjach, takie jak „Dawna apteka kaszubska” „Smak Kaszub”, „Kuchnia Kaszubska”, „Kuchnia Borów Tucholskich” i inne. Przy okazji odwiedzający mogli się również dowiedzieć o atrakcjach, jakie czekają podczas 58 Dni Borów Tucholskich. - Rozdawałyśmy folderki i zachęcałyśmy do odwiedzenia nas podczas Dni Borów Tucholskich. Założenie jest takie, żeby jak najszerzej promować nasza gminę i jej atrakcje oraz opowiedzieć o bieżących imprezach, których u nas nie brakuje. Niewykluczone, że będą kolejne akcje promocyjne - dodają w urzędzie. - Niektórzy byli zdziwieni, że tak niedaleko Chojnic są tak cudowne miejsca. Zapraszałyśmy do gminy i na Dni Borów, które są już w najbliższy weekend.

  INFO Z POLSKI - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju - 13 lipca 2017.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Grill z Pomorską

   Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

   Gry On Line - Zagraj Reklama