Wytrwałość ludzka, determinacja, wynalazki i obyczaje. Poznaj Tajemnice Państwa Podziemnego

  Zdjęcia archiwalne oraz rekonstrukcje, wypowiedzi świadków historii i ekspertów. Zapraszamy do obejrzenia czteroodcinkowego programu historycznego, wyprodukowanego przez Polska Press we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego.

  Dowiedz się więcej
  Zwiń
  Obejrzyj wideo
  W toruńskich "Płatkach" bez zmian. Zarząd uzyskał...

  W toruńskich "Płatkach" bez zmian. Zarząd uzyskał absolutorium

  (WG)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W toruńskich "Płatkach" bez zmian. Zarząd uzyskał absolutorium
  Zarząd spółki Toruń-Pacific, producenta płatków śniadaniowych uzyskał absolutorium za działalność w 2009 r. Jej wspólnicy zatwierdzili sprawozdania finansowe firmy.
  W toruńskich "Płatkach" bez zmian. Zarząd uzyskał absolutorium
  Na tegorocznym, już 20. zgromadzeniu wspólników spółki, czyli Nestle oraz General Mills Holding, nie było niespodzianek. Zarząd Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, a także Rada Nadzorcza CPP uzyskały absolutorium za działalność firmy w 2009 r. Wymóg zatwierdzania sprawozdań zarządu i rady nadzorczej jest zapisany w kodeksie spółek handlowych.

  Podczas zgromadzenia wspólników reprezentował Karim Derder, wiceprezes ds.
  finansowych Cereal Partners Worldwide, spółki joint venture stworzonej przez General Mills Holding i Nestle, "wyraził uznanie dla pracy zarządu CPP i wszystkich pracowników, którzy w trudnym roku globalnego kryzysu ekonomicznego uzyskali dobre wyniki finansowe, produkcyjne i sprzedaży" - czytamy na stronie www Wojciecha Sobieszaka, prezesa toruńskich "Płatków".

  Zgromadzenie zatwierdziło też ostatnie zmiany w zarządzie spółki. Członka zarządu ds. finansowych i planowania Richarda Heppenstall, który zasiadał we władzach spółki od pięciu lat, zastąpił Aleksander Wasilewski, do tej pory regionalny kontroler finansowy CPW w Europie Wschodniej. Do zarządu został powołany również jako członek - Marek Michalik, dyrektor handlowy CPP. Ponadto wspólnicy zaakceptowali propozycję zarządu o powołanie Barbary Naziębło i Agnieszki Pyrzewskiej na funkcję wiceprezesów zarządu.

  Kup prenumeratę cyfrową Gazety Pomorskiej i otrzymaj:

  • dostęp do wszystkich treści Gazety Pomorskiej
  • codzienne e-wydanie Gazety Pomorskiej
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia
  • co tydzień nowy numer ekstramagazyn.pl

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  Grilluj z Pomorską