Pogonią pijaczków

  Pogonią pijaczków

  (pan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nasz wczorajszy fotoreportaż odniósł skutek. Radny Czesław Degórski zażądał od straży miejskiej by "skutecznie wypraszała z centrum, a zwłaszcza spod pomnika Kopernika" bezdomnych pijących alkohol. <b>

  Przypomnijmy. Jeden z naszych Czytelników skarżył się, że turyści nie mogą robić sobie zdjęć pod pomnikiem Kopernika, bo stale koczują tam pijacy.


  Poszliśmy tym tropem i opublikowaliśmy wczoraj fotoreportaż, na którym zdjęcie po zdjęciu widać jak dwóch bezdomnych najpierw upija się denaturatem, a potem najspokojniej w świecie układa się do snu, pod ławkami. Dopiero, gdy już zasnęli na dobre pojawiła się policja, pogotowie i municypalni.


  Reakcja była natychmiastowa.- Wnioskuję o zdecydowane działania straży miejskiej w zakresie wypraszania osób bezdomnych z centrum naszego miasta, a w szczególności spod pomnika Kopernika. Proszę o zapoznanie się z fotoreportażem w "Gazecie Pomorskiej" - oznajmił na wczorajszej sesji radny Czesław Degórski.


  Do sprawy wrócimy.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem