Weekend z Kopernikiem

  Weekend z Kopernikiem

  (km)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Studenci z Chin, Japonii i Indii oraz wielu innych krajów będą poznawać Toruń dzięki stowarzyszeniu AIESEC.

  2-4 czerwca w Toruniu odbędzie się organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów AIESEC "Torun International Trainees Seminar 2006" (TITS).


  - Jest to weekend, w trakcie którego zagraniczni studenci odbywający obecnie swoją praktykę w Polsce będą mogli poznać nasze miasto, jego historie i zabytki. Zostaną im również przedstawione niektóre polskie tradycje i zwyczaje np. podczas tradycyjnego polskiego ogniska lub lekcji tańca ludowego w Campingu Tramp (godz. 20.00) - mówi szefowa AIESCE Patrycja Nowakowska.


  Natomiast w sobotę w Hipnozie (o godz. 21.00) odbędzie się otwarta impreza "International Party" w Hipnozie. Będą się na niej bawić studenci z różnych stron świata, m.in.z Chin, Japonii, Brazylii, Indii, USA, czy Turcji. Uczestników zabawy dowiezie na miejsce specjalny tramwaj, z lekcją w środku (wyjazd o 20.00 z Placu Rapackiego w kierunku Placu Teatralnego).


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem