Postępowi idioci

  Postępowi idioci

  Waldemar Pankowski

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  "Stop moherowym beretom!", "Toruń przeprasza za Radio Maryja!". Napisy tej treści można zobaczyć w wielu punktach naszego miasta.


  No i dobrze. W końcu po to Lechu skakał przez płot (choć Gwiazda mówi raczej coś o jakieś wojskowej motorówce) byśmy mieli wolność słowa.


  Dlatego nie mam nic przeciw temu by przeciwnicy, ale również zwolennicy ojca dyrektora ustnie i pisemnie głosili swoje poglądy.


  Tak samo zresztą jak wszyscy inni: cykliści, zbieracze znaczków, hodowcy kanarków, czy zwolennicy Andrzeja Leppera.


  Mam tylko jedną prośbę. Niech swoich poglądów nie ujawniają przy pomocy farby na murach, zwłaszcza zabytkowych, kamienic.


  Bo taki smarujący po zabytku "postępowiec" co wstydzi się, że nasze miasto kojarzone jest z o. Rydzykiem tak naprawdę niewiele różni się od gamonia, który na tych samych budynkach wypisuje (przy pomocy czterech liter, z których pierwszą jest H, a ostatnią P) co myśli o policji. Jest po prostu idiotą.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem