Sylwester w fosie

  Sylwester w fosie

  (pan) Fot. Szymon Kiżuk Czy w sylwestra fosa będzie tak wypełniona jak podczas ostatniego festiwalu Song of Song?

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Nie na Jordankach, ale w fosie zamkowej przy Dworze Mieszczańskim powitają w tym roku torunianie Nowy Rok. Gwiazdą, odbywającej się pod naszym patronatem imprezy, będą Elektryczne Gitary.
  Sylwester w fosie
       Pod patronatem "Pomorskiej"
       Pierwszy jednak, bo o 22.00, wystąpi toruński zespół Toronto. Pół godziny przed północą na scenie pojawi się zespół Elektryczne Gitary. To nie lada gratka dla miłośników Kuby Sienkiewicza, autora prześmiesznych, ale jednocześnie inteligentnych tekstów, które od 15 lat śpiewa zespół, którego jest liderem.
       Krótko przed północą życzenia torunianom złoży prezydent Michał Zaleski. O 24.00 czeka nas tradycyjny pokaz sztucznych ogni. Potem na scenie znowu pojawią się Elektryczne Gitary.
       Straż miejska i policja przypomina, że na teren imprezy nie wolno wnosić niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych i środków pirotechnicznych, a także napojów alkoholowych i środków odurzających.
  Osoby nietrzeźwe nie będą wpuszczane na teren imprezy. Nie wolno także wnosić żadnych napojów w szklanych naczyniach. Zabrania się także wprowadzania na teren imprezy zwierząt. Dzieci do lat 12 powinny być pod opieką dorosłych.
       Organizatorami sylwestrowej zabawy jest magistrat oraz Agencja Promocji i Reklamy GRA.
       W związku imprezą w fosie zamkowej, od 21.00 w sylwestra do 2.00 w Nowy Rok zamknięty będzie Bulwar Filadelfijski na odcinku ul. Żeglarska - Wola Zamkowa.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem