Rozdajemy bilety

  (pan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Mamy niespodziankę dla Czytelników. Wejściówki na szaloną niedzielną imprezę na Tor-Torze. Wystarczy zadzwonić do redakcji.
       Będą oczywiście toruńscy hokeiści i łyżwiarze. Nie zabraknie św. Mikołaja. O 17.00 rozpocznie się niezwykły mecz hokeja na lodzie. Zmierzą się... kobieca drużyna Stoczniowiec Girls oraz ekipa toruńska w której zagrają żużlowcy, dziennikarze i przedstawiciele władz miasta.
       Po meczu świąteczne upominki otrzymają wychowankowie toruńskich Domów Dziecka. Dary udało się zgromadzić dzięki licznym sponsorom imprezy. Około 18.30 wystąpi gwiazda wieczoru zespół hip-hopowy "Jeden Osiem L".
       Potem będzie okazja zdobycia supernagród: DVD i innego sprzętu elektronicznego. By je zdobyć wystarczy wziąć udział w konkursie i trafić krążkiem z połowy lodowiska do bramki. Na zakończenie, dla 200 szczęśliwców, darmowa ślizgawka z konkursami hokejowymi i łyżwiarskimi.
       Dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w zabawie na Tor-Torze mamy darmowe wejściówki. Wystarczy zadzwonić dziś, między 13.30 a 14.00 do redakcji, pod numer telefonu 056-61-999-11.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem