Zaczęło się od picia

  Zaczęło się od picia

  (saki)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Regularna wojna między chuliganami, a policją rozegrała się przy ul. Podgórnej.
       Na rogu ul. Podgórnej i Wiązowej policjanci zwrócili uwagę na grupę mężczyzn pijących alkohol w miejscu publicznym. Funkcjonariusze postanowili interweniować. Amatorzy picia pod chmurką zamiast grzecznie pokazać dokumenty wszczęli awanturę. Zaczęli bić, kopać i szarpać funkcjonariuszy. Na miejsce przyjechały posiłki i banda została bardzo szybko spacyfikowana. Do radiowozów wpakowano osiem osób, wszyscy byli pijani.
       Teraz cała ósemka odpowie za czynną napaść na funkcjonariusza, za którą grozi nawet 10 lat odsiadki. Sześciu najbardziej agresywnych, decyzją sądu, już zostało tymczasowo aresztowanych na trzy miesiące. - Nie ma i nie będzie tolerancji dla takich ekscesów. Każdy, kto spróbuje udaremnić wykonywanie naszych obowiązków spotka się ze zdecydowaną reakcją. Będziemy zatrzymywali takich ludzi i doprowadzali do sądu z wnioskiem o najsurowszy środek zapobiegawczy, czyli areszt - zapowiada Lilianna Kruś-Kwiatkowska, oficer prasowy toruńskiej policji.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem