Grzegorz Brożek

  (pan) Fot. Lech Kamiński

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Konkurs na stanowisko prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania, komunalnej spółki dbającej o czystość w Toruniu, wygrał Grzegorz Brożek, dotychczasowy wiceprezes firmy.
  Grzegorz Brożek

  ©Lech Kamiński

       Grzegorz Brożek był jednym z pięciu kandydatów, którzy ubiegali się o to stanowisko. Ostatecznie w drugiej turze, wybrano go spośród czterech osób. Nowy prezes (wczoraj odebrał akt nominacji) ma 47 lat. Jest absolwentem Wydział Prawa i Administracji UMK, wcześniej ukończył Technikum Samochodowe w Toruniu. Posiada uprawnienia do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa, certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, ukończył także studia podyplomowe w zakresie zarządzania i marketingu.
       Pracował m.in. w Rejonowym Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Toruniu - Zakład Oczyszczania, Przedsiębiorstwie Robót Sanitarno-Porządkowych w Toruniu, gdzie przeszedł drogę od mechanika samochodowego do kierownika działu usług. Od 1992 r., do wczoraj, był wiceprezesem MPO.
       Żona jest pielęgniarką na oddziale kardiologii, 21-letni syn studiuje prawo. Grzegorz Brożek interesuje się turystyką rowerową i górską, historią i sportem.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem