Już po p.o.?

  (pan)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Czy Miejski Zarząd Dróg i Miejski Zakład Komunikacji, którymi od ponad roku kierują osoby pełniące obowiązki dyrektorów doczekają się wreszcie pełnoprawnych szefów?
       Rok temu na rentę przeszedł wieloletni dyrektor MZK Andrzej Syczyło. Od tego czasu obowiązki szefa zakładu pełni jego była zastępczyni Maria Zawal. Prezydent Michał Zaleski już raz ogłosił konkurs na wakujące stanowisko, ale potem, niezadowolony z kandydatów, unieważnił go. W dodatku zaczął myśleć o prywatyzacji lub przekształcenia w spółkę komunalnej firmy. Ostatecznie jednak uznał, że w obecnej formie prawnej MZK sprawdza się najlepiej. Wczoraj ukazało się ogłoszenie o drugim konkursie.
       Jednocześnie prezydent ogłosił też konkurs na dyrektora MZD, gdzie wakat jest już od półtora roku. Odkąd Zaleski odwołał poprzedniego szefa drogowców Janusza Czajkowskiego obowiązki dyrektora pełni Andrzej Glonek, oddelegowany do MZD z wydziału gospodarki komunalnej magistratu.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem