Schronisko dla zwierząt w Toruniu potrzebuje pomocy!

  Schronisko dla zwierząt w Toruniu potrzebuje pomocy!

  JJ

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Schronisko dla zwierząt w Toruniu potrzebuje pomocy!
  Właśnie rozpoczęła się zbiórka środków dla toruńskiego schroniska.
  Schronisko dla zwierząt w Toruniu potrzebuje pomocy!
  Za zebraną kwotę zostaną kupione rzeczy, których najbardziej brakuje w schronisku: karmy weterynaryjne dla zwierzaków z chorymi nerkami, problemami gastrycznymi, karma mokra dla kotów, smycze, obroże, zabawki, koce, środki czystości, gumowe rękawiczki jednorazowe. Akcję można wesprzeć na stronie: tutaj, jest ona częścią projektu „Pomaganie Psiakom tour”.


  Pamiętajmy, że prowadzenie schroniska to bardzo duże koszty. Dodatkowo, schroniska nie potrzebują tylko „zwykłej” karmy. Wiele bezdomnych zwierzaków wymaga opieki, która wiąże się z zakupem leków czy szczepionek, wydatkami na specjalistyczne karmy weterynaryjne dla psiaków z chorymi nerkami, problemami wątrobowymi czy gastrycznymi. W schroniskach brakuje też obróżek, szelek, smyczy, koców, ściereczek, środków czystości czy rękawiczek.

  Żeby kupić najpotrzebniejsze rzeczy i pomóc schronisku w Toruniu i czterem innym placówkom, akcja Karmimy Psiaki i projekt „Pomaganie rąk nie brudzi”, zorganizowali projekt „Pomaganie Psiakom tour”. W ramach projektu prowadzą zbiórkę na rzecz schronisk.

  Po zakończeniu zbiórki Patryk Więckowski z „Pomaganie rąk nie brudzi” wraz z Szymonem Kubka, filmowcem z Moonphase studio, ruszą w trasę po pięciu schroniskach. W trzy dni odwiedzą placówki w Bydgoszczy, Grudziądzu, Łodzi, Poznaniu i Toruniu i dostarczą im zakupione dary.

  Fundacja Sarigato, twórca akcji Karmimy Psiaki, to organizacja pożytku publicznego.

  Można wesprzeć działania akcji, przekazując na jej rzecz 1% podatku. Wystarczy, wypełniając deklarację podatkową, wpisać nr KRS: 0000445475 z dopiskiem „Karmimy Psiaki”.

  INFO Z POLSKI 13.04.2017- przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju.

  Komentarze (4)

  Wszystkie komentarze (4) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wielkanocne przepisy

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem