3-miesięczny areszt dla 19-latka podejrzanego o zabójstwo w...

  3-miesięczny areszt dla 19-latka podejrzanego o zabójstwo w Toruniu

  (maw)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Mężczyźnie może grozić dożywocie za śmiertelne ugodzenie nożem w brzuch 28-latka.

  Mężczyźnie może grozić dożywocie za śmiertelne ugodzenie nożem w brzuch 28-latka. ©Jacek Smarz

  Mężczyźnie może grozić dożywocie za śmiertelne ugodzenie nożem w brzuch 28-latka. Drugi ze sprawców, 21-latek, został objęty dozorem policyjnym.
  Mężczyźnie może grozić dożywocie za śmiertelne ugodzenie nożem w brzuch 28-latka.

  Mężczyźnie może grozić dożywocie za śmiertelne ugodzenie nożem w brzuch 28-latka. ©Jacek Smarz

  Przypomnijmy: 17 kwietnia około godziny 4.20 dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o awanturze kilkunastu osób, do jakiej doszło na ul. Chełmińskiej w Toruniu. Ze wstępnych informacji wynikało, że w skutek tego zdarzenia jedna z osób została prawdopodobnie ugodzona nożem w brzuch i trafiła do szpitala.

  Niestety, pomimo usilnych starań lekarzy 28-letni mężczyzna zmarł. Policjanci natychmiast przystąpili do ustalania okoliczności oraz zabezpieczania śladów i dowodów tego zdarzenia.
  Po kilkudziesięciu minutach w jednym z mieszkań zatrzymali dwóch mężczyzn. To 19 i 21- letni mieszkańcy tamtejszego rejonu. Młodszy z nich był trzeźwy, starszy miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

  Jak ustalili mundurowi, 28-latek to nie jedyny pokrzywdzony w tej sprawie. Okazało się bowiem, że podczas tego zdarzenia niegroźnych obrażeń klatki piersiowej doznał również 31-letni mieszkaniec Torunia. Na szczęście, nie wymagały one jego hospitalizacji.

  - Młodszy z mężczyzn usłyszał zarzuty za zabójstwo, usiłowanie zabójstwa i posiadanie narkotyków. Starszemu przedstawiono zarzut za groźby karalne. Sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 19-latka i dozorze policji dla 21-latka.
  Młodszemu z mężczyzn może grozić nawet dożywocie - mówi sierż. szt. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej
  KMP w Toruniu.

  INFO Z POLSKI 13.04.2017- przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju.

  Komentarze (7)

  Wszystkie komentarze (7) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wielkanocne przepisy

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem