Może są inni podejrzani

  Może są inni podejrzani

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Od kilku dni szef wydziału budownictwa ze świeckiego starostwa, podejrzany o łapownictwo, siedzi w areszcie. Tymczasem wielu z naszych Czytelników podejrzewa, że to nie wszyscy zamieszani w sprawę.

  Przypomnijmy. W ubiegły poniedziałek bydgoscy policjanci zatrzymali Grzegorz Sz., kierownika wydziału budownictwa ze świeckiego starostwa, podejrzanego o łapownictwo. Sąd, na wniosek prokuratury okręgowej, aresztował go na miesiąc. - Zabezpieczona dokumentacja jest teraz analizowana - mówi Janusz Moskal, naczelnik Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy. - Nie wiemy jeszczem, jaki zasięg będzie miała sprawa i czy pan Sz. jest jedynym podejrzanym. O tym, że jest inaczej, coraz głośniej mówią Czytelnicy. - On tylko podpisywał dokumenty, a przygotowywały je inne osoby - mówi Czytelniczka.


  Na czwartek starosta zaplanowała konferencję prasową, na której poznamy stanowisko urzędu w tej sprawie.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »