Dzień dobry, Świnko !

  Dzień dobry, Świnko !

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Ośrodek Kultury i Rekreacji w Świeciu zaprasza najmłodszych na sztukę, przygotowaną przez aktorów teatru Baj Pomorski z Torunia.

  To spektakl lalkowy, oparty o książkę Janoscha pod tym samym tytułem - to idealna propozycja dla najmłodszych widzów, ale i dorośli setnie się ubawią. W Świeciu pokazany będzie dwa razy: o godz. 10.30 i 12.30 we wtorek 31 października.


  Książka Janoscha


  "Dzień dobry, Świnko"


  Należy do cyklu opowieści o przygodach Misia i Tygryska, które podbiły w ostatnich latach serca polskich dzieci. Proste opowiastki o dwójce przyjaciół pozwalają przeżyć z tymi bohaterami przygody na miarę dziecięcych marzeń, ale też cieszyć się wszystkimi drobiazgami codzienności, pobudzają wyobraźnię i przekazują mądre prawdy o prawdziwych wartościach. "Dzień dobry, Świnko" to opowieść o tym, jak Tygrysek poznał swego kolejnego przyjaciela, Świnkę i co z tej przyjaźni wyniknęło. Dowcipnie opowiedziana historia prowokuje dzieci do poszukiwania odpowiedzi na pytanie, czym jest prawdziwa przyjaźń.


  Bilet kosztuje 6 złotych. Konieczna jest rezerwacja wejściówek dla dużych grup, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.


  Więcej informacji, rezerwacja i przedsprzedaż biletów w kasie kina "Wrzos" od godz. 11 do 18, tel. (0-52) 331-27-20, 0-608-457-863 oraz pod adresem inter-netowym: www.oksir.com.pl, [email protected]


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 28 »