Dla cukrzyków

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Można się zbadać

  Zarząd Miejski Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Świeciu wspólnie z firmą "Johnson&Johnson" organizuje w każdy czwartek w godz. 13-16 w swojej siedzibie przy ulicy Sądowej 5 (budynek Sanepidu - parter, na końcu korytarza) badania poziomu cukru oraz ciśnienia tętniczego krwi. Mogą z nich skorzystać wszyscy zainteresowani mieszkańcy Świecia i okolic, za darmo. Na miejscu porad udzielać też będzie pielęgniarka-eduka-torka.


  Kolejny wyjazd


  Świeckie stowarzyszenie organizuje też dla swoich członków wyjazd na bezpłatne badania kontrolne.

  Odbędzie się on 26 września. Będzie można skorzystać z porad specjalistów: diabetologów, neurologów, okulistów, laryngologów, dermatologów i kardiologów. Każdy członek powinien zabrać ze sobą legitymację członkowską z kodem kreskowym. Zainteresowani wyjazdem muszą osobiście udać się do siedziby stowarzyszenia i zapisać się. Biuro czynne jest w każdy czwartek w godz. 13-16. Informacje można uzyskać także pod nr tel. 504-32-55-29.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »