Miały być pasemka, teraz nie ma włosów

  Miały być pasemka, teraz nie ma włosów

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  <i>- Uczennica w zakładzie fryzjerskim spaliła mi włosy -</i> skarży się pani Żaneta. <i>- Chciałam reklamować usługę, ale nikt do odpowiedzialności się nie poczuwa.</i>

  Pani Żaneta przyjechała do Świecia na wakacyjny odpoczynek z zagranicy. Wtedy jej piękne włosy sięgały do łokci. Postanowiła, że zrobi sobie pasemka. Wybrała się do zakładu fryzjerskiego ma osiedlu Marianki przy ulicy Wojska Polskiego. Tam jej włosami zajęła się uczennica.


  - Po nałożeniu specyfiku na włosy usłyszałam dziwny szum na głowie - opowiada pani Żaneta. - Okazało się, że preparat był tak silny, że zaczął palić włosy. Poparzył mi też skórę głowy.


  Po umyciu włosów pani Żaneta przeżyła szok.

  - Ściągnęłam z głowy około 15 centymetrów włosów - mówi oburzona. - Postanowiłam natychmiast reklamować usługę. Chciałam zadośćuczynienia w postaci jakichś odżywek i specyfików, które doprowadziłyby moje włosy do lepszego stanu. Usłyszałam jednak, że nikogo to nie obchodzi. To skandal!


  Próbowaliśmy się skontaktować z właścicielką zakładu fryzjerskiego. Niestety była nieuchwytna.


  Poradziliśmy się też prawnika, co w takiej sytuacji można zrobić. Dowiedzieliśmy się, że w pierwszej kolejności pani Żaneta powinna wystąpić do właścicielki zakładu o na przykład wysokie rabaty na usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Wszystko po to, aby złagodzić skutki feralnego zabiegu i zadbać o włosy. Jeżeli właścicielka na to się nie zgodzi, można wystąpić na drogę sądową. To jest jednak trudne, ponieważ kiedy dojdzie do rozprawy, włosy już odrosną. Trzeba więc udać się do eksperta, który zbada włosy i wyda opinię o skutkach wizyty w zakładzie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »