Nie mamy lecznicy

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Krystyna z Bukowca, lat 37: <i>- Przeczytałam historię jastrzębia ze złamanym skrzydłem. Dlaczego Wdecki Park Krajobrazowy nie pomógł ptakowi?</i>

  Stefan Łysek


  dyrektor Wdeckiego Parku Krajobrazowego w Osiu


  - W ostatnim czasie miałem kilkanaście zgłoszeń o zwierzętach, które złamały skrzydła czy kończyny. Nie posiadamy ośrodka rehabilitacji i nie możemy zapewnić warunków do ich leczenia. Przy najlepszych chęciach, nie jesteśmy w stanie podejmować prób leczenia chorych zwierząt. Pomoc można uzyskać w ZOO w Myślęcinku. Ponadto chcę zaznaczyć, że nie każdy gatunek nadaje się do leczenia. Niektóre są pomijane ze względu na liczebność i ich naturalną selekcję. Po prostu lisek czy inny drapieżnik też musi mieć co jeść.


  Zadaj pytanie


  Jeżeli macie Państwo pytanie do włodarzy czy urzędników, możecie zadać je za pośrednictwem "Pomorskiej". Odpowiedź znajdzie się na łamach. Autor najlepszego otrzyma upominek.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »