Przysiersk kontra Deczno?

  Przysiersk kontra Deczno?

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Po informacji na temat kąpieliska, mającego powstać w Przysiersku, pojawiły się głosy, że będzie ono najatrakcyjniejsze w powiecie, konkurencyjne dla Deczna.

  - Wspominaliście, że w Przy-siersku ma powstać kąpielisko. Ludzie się ucieszyli, nikt się nie spodziewał takich zmian nad naszą wodą - twierdzi Janusz z Przy-sierska. - Natychmiast rozeszły się plotki, że będzie to prawdziwa bomba! Podobno mamy być konkurencją dla Deczna. Czy to rzeczywiście prawda?


  To się okaże.natomiast, że projekt jest poważny, dotyczy zagospodarowania terenu okalającego jezioro. - Głównym celem jest podniesienie standardu życia, poprawa atrakcyjności turystycznej w tym rejonie - wyjaśnia Adam Licznerski, wójt gminy Bukowiec. A będzie tam: czysty brzeg i dno wysypane piaskiem, dwa pomosty (jeden dla wędkarzy ze schodami), ławki, stoliki, kręgielnia ogrodowa, górka saneczkowa, drzewa i krzewy.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 30 »