Tylko dla pań

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Trwa przyjmowanie zgłoszeń na bezpłatne, interesujące warsztaty motywacyjne i szkolenia zawodowe. Są one skierowane do bezrobotnych mieszkanek powiatów: chełmińskiego i świeckiego.

  Paniom bez pracy, zarejestrowanym jako bezrobotne bądź niezarejestrowanym, bez ograniczenia wieku i wykształcenia, polecamy ciekawą - bezpłatną - ofertę szkoleniową, opracowaną przez świecki Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego "Elim". Przyjmą w sumie 120 kobiet. Ich nabór trwa od 19 czerwca do 10 lipca.


  Konkretne zawody


  Pierwsza, czterdziestoosobowa grupa (w sumie będą trzy), ruszy 3 lipca. Będzie to szkolenie motywacyjne. Potrwa ono do końca sierpnia i zakończy się wyłonieniem 30 pań, które skierowane będą do wybranych przez siebie grup zawodowych.


  Grupy zawodowe


  sekretarka z nauką języka angielskiego (120 godzin szkolenia) + 60 godz. j. angielskiego


  nowoczesny sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej (120 godz.) + 60 godz. j. angielskiego


  pracownik administracyjno-biurowy, operator wprowadzania danych (120 godz.)


  recepcjonista hotelowy (180 godz.) + 60 godz. j. angielskiego


  pracownik finansowo-kadrowy (180 godz.)


  księgowy w małej firmie (180 godz.)


  opiekunka dzieci i starszych (180 godz.) + 60 godz. j. angielskiego


  Pod pracodawców


  Jeżeli czytają to pracodawcy, poszukujący pracowników o powyższych kwalifikacjach, warto żeby skontaktowali się z "Elimem". - Jesteśmy gotowi skorygować program pod ich wymagania - zapewnia Jarosław Lewandowski z "Elimu", autor projektu. - W końcu chodzi o to, żeby szkolone u nas panie znalazły pracę.


  To nie koniec udogodnień. Kobietom, które dostaną się na kurs, przyznany będzie dodatek szkoleniowy, ok. 100 zł. Mogą też one liczyć na zwrot kosztów dojazdów i opieki nad dziećmi (pod warunkiem, że wychowują je samotnie).


  Gdzie się zapisać?


  Formularz zgłoszeniowy można pobrać z siedziby szkoły (przy ul. Wojska Polskiego 143 w Świeciu, tel.: 0-52 33-11-806), w Powiatowych Urzędach Pracy w Świeciu i Chełmnie i ze strony internetowej www. elim.com.pl.


  Liczba miejsc jest ograniczona.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »