Trzeba im pomóc

  Not (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Większość naszych Czytelników popiera przekazanie 100 tys. zł Pieszycom, partnerskiemu miastu Świecia.

  Joanna ze Świecia: - Popieram uchwałę naszych radnych, jeśli pieniądze będą wydane na budowę kanalizacji, zniszczonej przez powódź. W Świeciu nie mamy takich problemów, więc cieszmy się z tego i pomagajmy tym, którzy takiego szczęścia nie mają.


  Krzysztof z Miasteczka: - Patrząc na historię Świecia, powinniśmy wiedzieć, co to znaczy powódź. Kiedy miasto leżało po drugiej stronie Wdy, też co roku było zalewane. Dostawaliśmy wtedy pieniądze na odbudowę. Później miasto przeniosło się na górki, gdzie woda nie dochodziła. Pieszyce nie mogą skorzystać z tego wyjścia, więc trzeba im wysłać pieniądze.


  Agnieszka z osiedla Malinowa: - Nie podoba mi się pomysł podarowania takiej kwoty. W naszej gminie też są potrzeby. Na przykład zwiększenie liczby strażników miejskich, którzy pilnowaliby osiedli.


  Stefan ze Świecia: - Moim zdaniem część tych pieniędzy powinna być przekazana dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Świeciu. Burmistrz obiecał im stypendia, których do teraz nie dostały.


  Nie wszystkie opinie Czytelników zgodne są ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 30 »