Z sympatii do Izraela

  Z sympatii do Izraela

  (aga,jam)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Krąplewicach, zamiast polskiej flagi, wciągnął na maszt izraelską. - <i>Na dodatek zrobił to w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja </i>- oburzają się mieszkańcy.
  Flaga Izraela zawisła w Krąplewicach w dzień polskiego święta narodowego

  Flaga Izraela zawisła w Krąplewicach w dzień polskiego święta narodowego

  - Przeżyłem szok, gdy zobaczyłem co zrobił prezes naszej Spółdzielni Mieszkaniowej - mówi mieszkaniec Krąplewic. - Na maszcie, tuż obok spółdzielczego budynku, powiesił izraelską flagę. Zrobił to 3 maja, w dzień uchwalenia Konstytucji, gdy budynki dekotujemy polskimi flagami. Przecież to polskie, a nie izraelskie święto narodowe! Czy prezes komuś chciał ubliżyć?


  Jak zapewnia Dariusz Witczak, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Krąplewicach, nie powiesił flagi w imieniu spółdzielni. - To prywatna posesja - wyjaśnia. - Zawiesiłem ją z sympatii dla moich gości, których miałem na początku maja. Zresztą to nikogo nie powinno interesować - ucina.


  - Na miejscu prezesa wybrałbym inny sposób okazania sympatii znajomym - komentuje Czytelnik z Krąplewic. - Mógł powiesić flagę na swoim oknie.


  Dlaczego uraził?


  Jakie jest Państwa zdanie na ten temat? Czy prezes spółdzielni - jako osoba publiczna - wybrał złą formę okazania sympatii gościom?


  Czekam na telefony: Tomasz Karpiński


  Fot. Andrzej Bartniak


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wielkanocne przepisy

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 42 »