Gdzie mieszka adresat ?

  Gdzie mieszka adresat ?

  (jam)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  <i>- Nieruchomości mają być oznaczone numerem i nazwą ulicy bądź miejscowości</i> - w specjalnie wydanym komunikacie przypomina o tym mieszkańcom burmistrz gminy Nowe.

  Półtora tygodnia temu do Urzędu Miasta w Nowem wpłynęło pismo z Poczty Polskiej. - Zwrócili się do nas z prośbą o pomoc - mówi Stanisław Butyński, burmistrz Nowego. - Listonosze mają problemy z dostarczeniem przesyłek, bo na wielu domach albo nie ma w ogóle numerów, albo są błędne. Na dodatek dużo osób nie ma skrzynek pocztowych. Dlatego ogłosiłem komunikat.


  Skrzynka musi być


  Burmistrz przypomina w nim o obowiązku umieszczania w widocznym miejscu, na budynku lub ogrodzeniu nieruchomości, tabliczki z numerem porządkowym i nazwą ulicy, bądź miejscowości.


  Obowiązkiem jest też zamontowanie skrzynki pocztowej.


  Najgorzej na wsi


  - Chcielibyśmy tym komunikatem zdyscyplinować mieszkańców, bo szereg domów nie ma oznaczeń na budynkach. Jest to szczególnie widoczne na wsiach - dodaje burmistrz.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 31 »