Szkoda, że zabrali dodatek

  Szkoda, że zabrali dodatek

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  <i>- Czy to prawda, że za samodzielne znalezienie pracy bezrobotny nie może już liczyć na dodatek aktywizacyjny?</i> - pyta Czytelnik z Warlubia. - <i>Prawda</i> - odpowiada szefowa świeckiego urzędu pracy.

  - Na początku kwietnia podjąłem pracę w zakładzie, który od kilku lat z rzędu zatrudnia mnie na czas określony - mówi Czytelnik z Warlubia. - Sam o to dbam i dotychczas, jako bezrobotny, byłem nagradzany za podobną samodzielność dodatkiem aktywizacyjnym. Tym razem urzędniczka w Powiatowym Urzędzie Pracy poinformowała mnie, że od listopada dodatki aktywizacyjne zostały odebrane osobom, które trafiły do pracy w tym samym zakładzie, co poprzednio. Jeśli to prawda, jestem oburzony!


  - To prawda - odpowiada krótko Mirosława Pietryka, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świeciu. - Nic w tej sprawie nie pomogę. Polecam Czytelnikowi skontaktować się z posłami. Tylko oni mogą zmienić ten zapis.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »