Pijani gimnazjaliści

  Pijani gimnazjaliści

  (aga)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Przedwczoraj w Laskowicach policja i pedagog szkolny zaskoczyli trzech uczniów laskowickiego gimnazjum, którzy zamiast być w szkole, pili w domu wódkę.
       O sprawie powiadomił szkołę anonimowy informator. Dyrekcja włączyła w nią policję.
       - O godz. 14.30 pojechali z pedagogiem szkolnym do wskazanego domu - mówi Marek Rydzewski, rzecznik prasowy świeckiej policji. - Zastali w nim pijanych chłopców. Dwóch 15-latków i jednego 16-latka, uczniów drugiej klasy gimnazjum. Każdy miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Upili się wódką.się na nią. Wiemy, w którym sklepie została im ona sprzedana. Już prowadzimy postępowanie w tej sprawie.
       Już zawieszeni
       
  Wczoraj w laskowickim gimnazjum, którego uczniami są przyłapani chłopcy, odbyło się nadzwyczajne posiedzenie rady pedagogicznej. - Zdecydowaliśmy obniżyć wszystkim zachowanie do nagannego - informuje Małgorzata Nowak, dyrektor gimnazjum. - Będą też zawieszeni w prawach ucznia.
       To oznacza, że nie mogą oni uczestniczyć w zabawach i imprezach sportowych.
       Sami chcą kary
       
  Chłopcy poczuwają się do winy. Zaproponowali, że zrobią coś dla dobra szkoły.
       - Nie wiem czy na to przystaniemy, naradzę się w tej sprawie z nauczycielami - dodaje dyr. Nowak.
       Warto dodać, że uczniowie nie cieszyli się złą sławą w szkole. - Jeden z nich uchodził wręcz za grzecznego - przyznaje pani dyrektor.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 30 »