A jednak będzie Terminal

  A jednak będzie Terminal

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wczoraj burmistrz Świecia odwołał swój sprzeciw odnośnie organizacji Terminal Sound Factory. - <i>Skoro większość mieszkańców opowiada się za, skoro hałas im nie przeszkadza...</i> - uzasadnia swą decyzję Tadeusz Pogoda.
       Organizatorzy Terminal Sound Factory montują już ekipę na tegoroczną edycję tej techno imprezy. To dlatego, że przystał na nią Tadeusz Pogoda, burmistrz Świecia. Wcześniej, podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej zapowiedział, że jego decyzją, Terminal już się w Świeciu nie odbędzie. Jako jedyną przyczynę podał hałas. -Skarżyli się na niego mieszkańcy. W ubiegłym roku, po imprezie odebrałem masę telefonów z pretensjami - przekonywał radnych.
       Niech się młodzi bawią
       
  Jednak wczoraj, na stronie Internetowej Urzędu Miejskiego, pojawiła się informacja, że burmistrz zmienił zdanie. - Zasięgnąłem opinii mieszkańców za pośrednictwem sondy w Internecie i lokalnej prasy (tylko "Pomorska" to sprawdziła - przyp. red.) - informuje Tadeusz Pogoda. - Na tej podstawie stwierdziłem, że większość mieszkańców opowiada się za Terminalem. Nawet starsi, którzy nie lubią muzyki techno, wyrażali opinię, że młodym należy pozwolić się bawić.
       
  Pierwszomajowo
       
  Na kiedy planowany jest tegoroczny Terminal? - Przed zamieszaniem o jego odwołaniu ustalony był termin z 30 kwietnia na 1 maja - odpowiada Romuald Dwo-rakowski, kierownik ośrodka kultury w Świeciu. - Przypuszczam, że się to nie zmieniło. Liczę, że wszyscy dj-e, którzy mieli tu przyjechać, nie mają nowych planów. Jak w poprzednim roku, przedpołudniowy występ pierwszego dnia imprezy ma być darmowy, otwarty dla wszystkich. Szczegółów jeszcze nie znam, bo dopiero teraz przystąpimy do ponownych rozmów na temat organizacji tej imprezy.
       
  (aga)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »