Nagrody za impresje

  Nagrody za impresje

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Ponad 220 prac plastycznych przysłano na konkurs "Zimowe impresje", który zorganizował ośrodek kultury w Górnej Grupie. Znamy już jego laureatów.
       Konkurs był rozgrywany w czterech kategoriach. Jury w składzie: Marianna Gitner, plastyk z Centrum Kultury "Teatr" w Grudziądzu i Jan Kalinowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Górnej Grupie, przyznało nagrody.
       W grupa wiekowej 5-6 lat nagrody otrzymali:
       Oliwia Bucior z Przedszkola Samorządowego w Górnej Grupie, Marta Osowska ze Szkoły Podstawowej w Grupie, Alicja Jankowska z sekcji plastycznej "Rysek" z GOKSiR i Patryk Aleksandrowicz ze Szkoły Podstawowej w Bratwinie.
       W grupie wiekowej 7-9 lat zwyciężyli:
       Wiktoria Skomra z sekcji plastycznej "Rysek" z GOKSiR, Patryk Nowak z SP w Grupie, Luiza Czubkowska i Przemysław Jasiński z SP w Bratwinie.
       Najlepsze prace w grupie wiekowej 10-12 lat przysłali:
       Tomasz Michalski z SP w Dragaczu, Marcin Bardzel z SP w Grupie, Weronika i Paweł Gutkowscy z sekcji plastycznej "Rysek" z GOKSiR.
       W grupie 13-16 lat nagrody otrzymali:
       Karolina Molisak, Klaudia Tomasik i Oktawia Narloch z Gimnazjum w Michalu.
       Laureaci odbiorą nagrody 25 marca o godz. 11 w sali GOKSiR w przerwie przeglądu teatrów "Kurtynka".
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »