Kolejowe prezenty

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Zgodnie z wczorajszą obietnicą, prezentujemy dziś odpowiedź PKP, odnośnie budynków i terenów, które przekażą gminom z naszego powiatu.
       Wczoraj napisaliśmy, że gminy Jeżewo i Pruszcz wzbogacą się o nowe budynki należące do PKP. To jeszcze nie wszystko.
       Czekają na uchwałę
       
  - Gminie Jeżewo przekazany zostanie parking, park oraz budynek noclegowni w Laskowicach Pomorskich - wylicza Jadwiga Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami PKP w Bydgoszczy. - Stosowne dokumenty w tej sprawie zostały już im przekazane. Czekamy teraz na uchwałę Rady Gminy Jeżewo, która oficjalnie przejmie budynek i tereny wokół niego.
       Oddają mieszkania
       
  Poza tym, do końca marca Jeżewo otrzyma 18 niewykupionych przez lokatorów mieszkań przy ul. Kolejowej i Długiej w Lasko-wicach. Jedno mieszkanie przekazane będzie gminie Bukowiec.
       Aktualnie trwa sprzedaż mieszkań kolejowych w gminie Warlubie i Nowe. Ci, którzy ich nie kupią w drugiej połowie tego roku, trafią pod skrzydła swoich gmin.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »