Świecie - 0-52-33-14-350

  Świecie - 0-52-33-14-350

  Not. (bart, jam)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Starostwo wyda dodatkowo...
       
  ... 150 tysięcy złotych, by ładnie wyglądał budynek koszarowca, Urząd Miejski natomiast, wesprze działania przeciw alkoholizmowi 130 tysiącami złotych. Gdy człowiek jest na "kuroniówce" i czyta takie rzeczy, to aż serce go boli. Weźmy świecki ZUS. Budzi szacunek, bo jest skromny. Tymczasem stawia się teraz takie budynki, że nie wiadomo czy idąc do nich, nie trzeba brać ze sobą papci. Tak to budżet sobie żyje z pieniędzy podatników. Dzielą się teraz tysiącami, bo dostają trzynastki. A co szary człowiek może?
       Czytałam, że film "Jestem" zdobył syrenę...
       
  ... bardzo się z tego cieszę. Należy mu się. Liczę na to, że jeszcze raz będzie można obejrzeć go w kinie Wrzos. Wielu na to czeka.
       Wiem, że jeszcze nie zapadła decyzja...
       
  ... w sprawie obsadzenia stanowiska wojewody kujawsko-pomorskiego, ale byłoby wspaniale, gdyby powierzono je Tadeuszowi Zawiasińskiemu. Znam go od lat i wiem, że jest to uczciwy człowiek, jak mało kto. W tych czasach potrzeba nam urzędników, którzy mogą być wzorem.
       Odnoszę wrażenie, że świecki szpital...
       
  ... ma zapasy gipsu, z którym nie wie co zrobić. Dlaczego tak myślę? Otóż wszystkie drogi dojazdowe, a nawet chodnik prowadzący do szpitala, są pokryte lodem. Czy naprawdę nie można wyznaczyć jednego pracownika, który by to skuł albo przynajmniej posypał piachem? Przecież wiele osób, które tam przyjeżdżają, ma problem z poruszaniem.
       Nie mam nic przeciwko Wielkiej Orkiestrze...
       
  ... ale nie lubię jak co chwila ktoś mnie nagabuje o to, żebym wrzuciła coś do puszki. Skoro mam na kurtce naklejone serduszko, to dowód, że już raz dałam pieniądze i nie widzę powodu, aby robić to powtórnie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 25 »