Chcemy Dody

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Taką odpowiedź najczęściej słyszeliśmy od Państwa. A pytaliśmy, kto z gwiazd polskiej muzyki widziany byłby najchętniej w tym roku w Świeciu?
       W piątkowej "Pomorskiej" podsumowaliśmy muzyczny rok w Świeciu. Dyrekcja ośrodka kultury w Świeciu nie zdradziła, kto w tym roku do nas zawita. Zapytaliśmy więc Państwa, kogo byście chcieli zobaczyć i posłuchać.
       Pierwszym z dzwoniących był nastolatek ze Świecia: - Chciałbym, aby do nas zawitała Doda i zespół "Virgin" - powiedział. - To gwiazdy odpowiedniego formatu i z chęcią poszedłbym na ich koncert.
       Ta propozycja powtórzyła się jeszcze czterokrotnie.
       Bardzo oryginalny pomysł miała nasza następna rozmówczyni.
       - Chcę zaproponować wykonawców z nurtu, który jest pomijany - powiedziała pani Katarzyna ze Świecia. - Chodzi mi o polski folk. Mamy jeden bardzo młody zespół, który odnosi sukcesu za granicą. To "Kapela ze Wsi Warszawa". U nas w kraju niedoceniana. Bardzo chętnie poszłabym na ich koncert. Można ich zaprosić przy okazji Jarmarku Kociewskiego.
       Nie zapomnieli też Państwo o dobrym polskim jazzie.
       - Gdyby udało się namówić na występ u nas Urszulę Dudziak lub Grażynę Auguścik, byłoby wspaniale - powiedziała nam pani Maria. - Ale poszłabym też na koncert Anny Marii Joppek, Reni Jusis czy grupy "Sistars".
       Nasi Czytelnicy wskazywali też, aby impreza techno na Zamku odbywała się częściej, niż raz do roku.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 31 »