Sylwestra będzie

  (karp)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Tomasz ze Świecia, 30 lat: - <i>Czy w tym roku zapomnimy wreszcie o tragedii w Przechowie i zabawimy się na Dużym Rynku w sylwestrową noc? </i>
  Sylwestra będzie
       Tadeusz Pogoda
       
  burmistrz Świecia
       - W tym roku nie będzie żadnej imprezy sylwestrowej na Dużym Rynku. Powód jest jeden. Bezpieczeństwo. Wiadomo, że taka zabawa zgromadziłaby na pewno wielu ludzi. A im ich więcej, tym większe jest niebezpieczeństwo. W takich sytuacjach bardzo łatwo o jakiś wypadek. Pamiętać też trzeba o tragedii z Przechowa, gdzie przed kilku laty, w noc sylwestrową zamordowano człowieka. Nie ma więc co kusić losu.
       Nagroda za pytanie
       
  Macie Państwo jakieś pytanie do włodarzy czy dyrektorów instytucji z naszego powiatu?
  Możecie je zadać za naszym pośrednictwem. My opublikujemy ich odpowiedź na łamach "Pomorskiej". Autor najciekawszego pytania otrzyma nagrodę. Po nią właśnie do naszej redakcji zapraszamy panią Agnieszkę ze Świecia, która jest autorką piątkowego pytania do dyrektora świeckiej przychodni zdrowia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Dzieciaki gotują na Święta

  Gminy w Kujawsko-Pomorskiem

  1 3 4 5 ... 29 »